Редовното заседание на Общински съвет Благоевград, насрочено за 9:30 часа, започна едва в 9:50, с 20 минути закъснение. В YouTube канала, където гражданите наблюдават сесията, се чува единствено глас, като председателката само поздрави кмета, омбудсмана, общинските съветници и медиите, след което аудиото прекъсна.
Това поредно техническо провалено изпълнение поставя под съмнение прозрачността на сесията и усложнява достъпа на гражданите до информация.
Очаквайте подробности.
